Planetární meditace pro Mír

Každý sám za sebe a pro nejvyšší dobro všech zůčastněných přispívá k harmonizaci vnitřního a vnějšího prostředí.
Díky Planetární Meditaci pro Mír se omývají vaše myšlenky, emoce a všechny úrovně vaší Bytosti. Celkově se harmonizují energetická centra.
Během  Planetární meditace  pro Mír jste kanálem, přes  který protéká, proudí ohromné množství božské energie. Je to taková energetická sprcha. 

  • To co dáváme dostáváme.

20. Října      Setkání při Planetární meditaci pro Mír

Čas: od 18:00 hodin 

Kde: Centru Těchlovice mezi Ústím a Děčínem

Ulice: Těchlovice č.p. 11. 

Autem 15 min. cesty, jak z Děčína či Ústí nad Labem, místo k zaparkování je v místě. 


Meditace je zdarma. 

Po meditaci mají zájemci možnost se nechat ošetřit bezdotykovou naukou Pranic Energy Healing více se dozvíte zde:   www.pranicenergyhealing.cz

S Sebou: pohodlné světlé oblečení, přezuvky 


26. - 27. Října  setkání při Planetární meditaci pro Mír

Čas: od 18:00 hodin

Kde: Centru Těchlovice mezi Ústím a Děčínem

Ulice: Těchlovice č.p. 11.

Autem 15 min. cesty, jak z Děčína či Ústí nad Labem, místo k zaparkování je v místě.

Meditace  je   zdarma. 


Přihlášky: klara.plamenikova@gmail.com   nebo na   Telefon: 725 509 657

Těším se na setkávání s vámi. 

Klára

Planetární Meditace pro Mír " je velmi mocným nástrojem v navozování světového míru."

Citace: Mistr Maha Atma Choa Kok Sui


Na všechno co v životě děláte potřebujete sílu díky Planetární Meditaci pro Mír budete mít mnohem více síly dělat cokoliv co chcete. Zvýší se pocit pohody a vnitřího klidu. 
Planetární Meditaci pro Mír můžete provádět z pohodlí vašeho domova s nahrávkou a vedením hlasu Mistra Maha Atma Choa Kok Sui. Pro více informací prosím klikněte zde:   www.pranicenergyhealing.cz


Existuje mnoho druhů meditací a každá technika se zaměřuje na dosažení jiného cíle. Některá meditace nás má uklidnit, jiná léčit, další nám má pomoci pochopit náš vztah k okolí. Planetární Meditace pro Mír je technika zaměřená na dosažení kosmického vědomí neboli osvícení. Je to také forma služby planetě Zemi, ostatním lidem a všem živým bytostem, protože žehnáme-li Zemi láskou, přispíváme k její harmonizaci.


Tato meditace je starodávná a má kořeny v mnoha kulturách. Používají ji např. budhistické či súfijské skupiny, po tisíce let se provádí v tibetských klášterech. V různých podobách se s ní můžete setkat po celém světě. Planetární Meditaci pro Mír představil široké veřejnosti Mistr Choa Kok Sui ve své knize Miracles Through Pranic Healing (v čestině vyšlo pod názvem Léčení pránou vydané v nakl. Pragma, 1996).